KONST / Oljemålningar / Oljemålning 15837312
nr 1583 7312
Oidentifierad konstnär. Signerad, fiskargubbe. Olja på pannå, 23x17 cm, yttermått inklusive ram: 32x26 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
150 kr
måndag 4 december 2023
kl 18:01:12
2/12 04:08:34
100 kr
4/12 08:37:45